Pro návštěvu taggových stezek můžete použít většinu běžně dostupných mobilních telefonů, jedinými podmínkami pro plnohodnotné procházení našich stezek je, aby Váš přístroj měl nainstalovanou aplikaci pro čtení QR kódů nebo BeeTagg kódů a funkční internetové připojení.

Níže vyberte jeden z podporovaných softwarů BeeTagg, I-Nigma, Kaywa Reader a následujte zvýrazněný odkaz. Pokud se vám zobrazí seznam značek popřípadě tipů telefonů, zvolte Váš přístroj a stáhněte aplikaci.
  • Jestliže se instalace nespustí automaticky spusťte instalaci v telefonu manuálně.
  • Spusťte čtečku (standardně uložena v aplikacích).
  • Můžete začít fotit taggy a získávat nové informace
  • Podmínkou je připojení na internet. Cena za připojení se řídí Vaším tarifem a sítí operátora. Standardní velikost aplikace je 250 kB.

Podporované programy

Podporované operační systémy:

BeeTagg

Určený pro většinu mobilních telefonů.

Pro instalaci klikněte zde.

I-Nigma

Určený pro přístroje se Symbian
OS a Windows Mobile.

Pro instalaci klikněte zde.

Podporované operační systémy

Kaywa Reader

Určený pro většinu mobilních telefonů, vhodný
i pro starší a méně výkonné přístroje.

Pro instalaci klikněte zde.

Seznam.cz QR čtečka

Určený pro většinu mobilních telefonů, vhodný
i pro starší a méně výkonné přístroje.

Pro instalaci klikněte zde.

V případě, že žádná z aplikací není k dispozici pro Váš přístroj, nebo máte s její instalací problémy, není nutné rovnou se vzdávat. Na každém tagglistu je uvedena www adresa na které je obsah daného místa dostupný.

Výhodou, avšak ne podmínkou je použití telefonu s operačním systémem jako Android, iOS nebo Symbian, pro tyto přístroje naleznete celou řadu prověřených aplikací ZDARMA na Marketech dostupných z menu Vašeho telefonu, nebo na odkazech v dolní části stránky. Pro dotazy, připomínky a informace nás kontaktujte na servis@taggmanager.cz